بادی من چیست؟


مجوزها و تاییدیه های بادی من

پروانه تاسیس داروخانه دکتر مستوفی

پروانه تاسیس داروخانه دکتر مستوفی

mostofi1

پروانه مسئول فنی | دکترمستوفی

afshar1

پروانه مسئول فنی | دکتر افشار

photo_2017-02-12_19-54-11

مجوز مربی گری

%d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa-%d9%88-%d9%85%d8%b9%d8%af%d9%86

تاییدیه وزارت صنعت و معدن

مجوز کمیسیون ماده ۲۰ وزارت بهداشت

photo_2017-02-12_19-49-48

مجوز طراحی برنامه تمرینی

photo_2017-02-12_19-53-42

تقدیرنامه

تاییدیه و مجوزها

فعالیت بادی من زیر نظر داروخانه دکتر مستوفی انجام میپذیرد.بادی من دارای مجوز وزارت بهداشت٬سازمان غذا و دارو و همچنین نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن میباشد.همچنین وبسایت بادی من در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است.بادی من مجوز فروش آنلاین اقلام غیر داروئی و مکمل های تغذیه ای بدنسازی و ورزشی را داراست.تمامی خدمات ارائه برنامه تمرینی٬برنامه غذایی و مشاوره کارشناسان فروش و خدمات پس از فروش بادی من توسط کادر مجرب متخصصان و مربیان انجام میشود و مدارک تیم بادی من به نهاد های نظارتی مربوطه ارسال شده و مجوزهای لازمخ اخذ شده است.

نماد اعتماد الکترونیک چیست؟
lisences

برخی نمادها و مجوزهای اخذ شده توسط بادی من

۱۰۰٪

پوشش تمامی کشور


کالاها و خدمات بادی من تمامی استانها و شهرستانهای میهن عزیزمان ایران را پوشش میدهد و کالاها به تمامی شهرهای ایران ارسال میشود.

۲۰۰+

مقالات


انتشار بیش از ۲۰۰ مقاله تخصصی و بروز در وبسایت بادی من

۴۰+

تعداد کارمندان


اشتغالزایی بیش از ۴۰ نفر کارمند پرسنل در بخش های فروش٬پشتیبانی٬فنی خدمات و...

۱۰+

سال تجربه


داروخانه دکتر مستوفی با بیش از ۱۰ سال سابقه ٬ تجربه و خدمت رسانی

برخی از خدمات بادی من

مرجع تخصصی معتبر اطلاعات ورزشی پزشکی و سلامت | فروش٬بررسی و مقایسه مکمل های ورزشی و تغذیه ای | داروخانه آنلاین اقلام غیر داروئی | فروش بررسی و مقایسه محصولات و لوازم ورزشی | ارائه برنامه تمرینی٬برنامه غذایی و نحوه استفاده از مکمل های ورزشی تغذیه ای | مشاوره ورزشی تغذیه ای و سلامت
 • 25 February 14 مشاوره رایگان

  اعضای وبسایت بادی من به منظور استفاده از امکانات و محصولات سایت و همچنین انتخاب، خرید و مصرف تمامی محصولات،میتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان بادی من استفاده نمایند. هم چنین برای دریافت برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی کاملا اختصاصی و برنامه مکمل غذایی، با کمترین هزینه از مربیان رسمی فدراسیون IFBB،پزشک تغذیه و متخصص آسیبهای ورزشی برنامه تمرینی دریافت نمایند.
 • 13 December 2013 بسته‌بندی محصولات جهت ارسال

  در بخش فروشگاهی و مرسولات به صورت پستی وبسایت بادی من،تمامی محصولات به شکل کاملا استاندارد و در کارتن های با کیفیت و چند لایه به همراه ضربه گیر قرار میگیرند تا کالای ارسالی بدون کوچکترین صدمه و آسیبی به دست مشتری برسد.بادی من تمامی کالاهای ارسالی را بیمه میکند.پست جمهوری اسلامی ایران٬شرکت تیپاکس و پیک بادپا از جمله ی شرکت های همکار و همراه بادی من به منظور مرسولات میباشند.
 • 29 October 2013 مدت زمان ارسال سفارش

  در صورتی که سفارش دهنده ی کالای مورد نظر ساکن شهر تهران باشد، معمولا در همان روز و یا حداکثر تا فردای روز سفارش، محصولات به دست ایشان خواهد رسید.سفارش های شهر ها شهرستان ها و روستا های سایر مناطق کشور بین یک تا سه روز کاری ارسال و به دست مشتری خواهد رسید.تمامی مناطق کشور تحت پوشش بادی من میباشند.
 • 29 October 2013 تضمین و امنیت پرداخت وجه

  بادی من ضمن عقد قرار داد با تمامی بانکهای عضو شتاب٬شرکت معتبر زرین پال و دارا بودن سیستم امنیتی ssl و ارائه ضمانت نامه های مالی کتبی و قانونی به تمامی مراجع٬امنیت کاربران خود را به صورت ۱۰۰٪ تضمین مینماید و هیچگونه نگرانی در خصوص مراحل پرداخت وجود ندارد.همچنین سرور های پر قدرت بادی من در چندین کشور واقع شده است و در صورت قطعی هرکدام هیچگونه تداخلی در دیگر سرور ها به وجود نخواهد آمد.

با تیم بادی من آشنا شوید

تیم بادی من متشکل از افراد متخصص و خبره در زمینه های تخصص مربوطه میباشد و تمامی افراد در جایگاه تخصصی خود به شکل یک تیم کامل به شما عزیزان خدمت رسانی مینمایند.

پوریا حسنی

میدیریت وبسایت بادی من


مهندسی آی تی

دکتر مستوفی

مدیریت داروخانه دکتر مستوفی


ناصر حسنی

فیزیوتراپیست


متخصص فیزیوتراپی و آسیبهای ورزشی

دکتر محمد قدیری افشار

مسئول فنی داروخانه دکتر مستوفی


متخصص فیزیوتراپی و آسیبهای ورزشی

مهسا روان آورد

وکیل و سردبیر بخش خبری بادی من


کارشناسی ارشد حقوق

علیرضا تیموری

مربی گرید B فدراسیون جهانی پرورش اندام


تنظیم برنامه های تمرینی تیم بادی من

علیرضا آدینه

مدیر بخش گرافیک بادی من


مدرک کارشناسی گرافیک

تارخ آفتابیان

کارشناس فروش


مهندسی صنایع

معصومه هاشمی

مدیر روابط عمومی


کارشناس ارشد مدیریت بازرگانی