بادی من چیست؟


مجوزها و تاییدیه های بادی من

 • %d8%b5%d9%86%d8%b9%d8%aa-%d9%88-%d9%85%d8%b9%d8%af%d9%86
 • afshar1
 • mostofi1
 • پروانه تاسیس داروخانه دکتر مستوفی

تاییدیه و مجوزها

فعالیت بادی من زیر نظر داروخانه دکتر مستوفی انجام میپذیرد.بادی من دارای مجوز وزارت بهداشت٬سازمان غذا و دارو و همچنین نماد اعتماد الکترونیک دو ستاره از وزارت صنعت و معدن میباشد.همچنین وبسایت بادی من در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترنتی به ثبت رسیده است.بادی من مجوز فروش آنلاین اقلام غیر داروئی و مکمل های تغذیه ای بدنسازی و ورزشی را داراست.

Check our badges
lisences
100%

پوشش تمامی کشور


کالاها و خدمات بادی من تمامی استانها و شهرستانهای میهن عزیزمان ایران را پوشش میدهد و کالاها به تمامی شهرهای ایران ارسال میشود.
200+

مقالات


انتشار بیش از ۲۰۰ مقاله تخصصی و بروز در وبسایت بادی من
30+

تعداد کارمندان


بیش از ۳۰ نفر پرسنل داروخانه ای و همچنین پشتیبانی فنی و فروش وبسایت
10+

سال تجربه


داروخانه دکتر مستوفی با بیش از ۱۰ سال سابقه ٬ تجربه و خدمت رسانی

ویژگی های خدمات بادی من

بادی من مجموعه ای بسیار بزرگ و مرجع معتبر اطلاعات ورزشی پزشکی | فروش و مقایسه مکمل های ورزشی و تغذیه ای و داروخانه آنلاین اقلام غیر داروئی میباشد
 • 25 February 14 مشاوره رایگان

  اعضای وبسایت بادی من به منظور استفاده از امکانات و محصولات سایت و همچنین انتخاب، خرید و مصرف تمامی محصولات،میتوانند از مشاوره رایگان کارشناسان بادی من استفاده نمایند. هم چنین برای دریافت برنامه تمرینی بدنسازی و رژیم غذایی کاملا اختصاصی و برنامه مکمل غذایی، با کمترین هزینه از مربیان رسمی فدراسیون IFBB،پزشک تغذیه و متخصص آسیبهای ورزشی برنامه تمرینی دریافت نمایند.
 • 13 December 2013 بسته‌بندی محصولات جهت ارسال

  در بخش فروشگاهی و مرسولات به صورت پستی وبسایت بادی من،تمامی محصولات به شکل کاملا استاندارد و در کارتن های با کیفیت و چند لایه به همراه ضربه گیر قرار میگیرند تا کالای ارسالی بدون کوچکترین صدمه و آسیبی به دست مشتری برسد.بادی من تمامی کالاهای ارسالی را بیمه میکند.پست جمهوری اسلامی ایران٬شرکت تیپاکس و پیک بادپا از جمله ی شرکت های همکار و همراه بادی من به منظور مرسولات میباشند.
 • 29 October 2013 مدت زمان ارسال سفارش

  در صورتی که سفارش دهنده ی کالای مورد نظر ساکن شهر تهران باشد، معمولا در همان روز و یا حداکثر تا فردای روز سفارش، محصولات به دست ایشان خواهد رسید.سفارش های شهر ها شهرستان ها و روستا های سایر مناطق کشور بین یک تا سه روز کاری ارسال و به دست مشتری خواهد رسید.تمامی مناطق کشور تحت پوشش بادی من میباشند.
 • 29 October 2013 تضمین و امنیت پرداخت وجه

  بادی من ضمن عقد قرار داد با تمامی بانکهای عضو شتاب٬شرکت معتبر زرین پال و دارا بودن سیستم امنیتی ssl و ارائه ضمانت نامه های مالی کتبی و قانونی به تمامی مراجع٬امنیت کاربران خود را به صورت ۱۰۰٪ تضمین مینماید و هیچگونه نگرانی در خصوص مراحل پرداخت وجود ندارد.همچنین سرور های پر قدرت بادی من در چندین کشور واقع شده است و در صورت قطعی هرکدام هیچگونه تداخلی در دیگر سرور ها به وجود نخواهد آمد.

بادی من چیست؟