با شما همراهیم ٬ به سبک بادی من...

برنامه تمرینی ٬ برنامه غذایی ٬ برنامه استفاده از مکمل ها

برنامه تمرینی و غذایی من توسط چه کسی در بادی من تنظیم میشود ؟

برنامه ی تمرینی و برنامه غذایی تمامی اعضای بادی من در حال حاضر توسط آقایان مهدی دلیلی قهرمان رشته فیتنس مستر المپیا و مربی رسمی فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ج.ا.ا و آقای پیام جوادی فوق لیسانس رشته تربیت بدنی و مربی رسمی و با تجربه فدراسیون بدنسازی و پرورش اندام ج.ا.ا بر اساس ضعف ها و نقات قوت بدنی شما به صورت تخصصی و کاملا منحصر به فرد طراحی و تدوین میشود و پس از تایید متخصص تغذیه و متخصص فیزیوتراپی جناب آقای ناصر حسنی در اختیار شاگرد بادی من قرار میگیرد . برنامه تمرینی و غذایی به حساب ایمیل شما ارسال میشود و همچنین در حساب کاربری وبسایت همراه با گذرواژه اختصاصی موجود است . در صورت داشتن هرگونه سوال و ابهام شاگرد با مربی در تماس خواهد بود و در طول مدت برنامه به صورت رایگان مشاوره میشود و تحت نظر قرار میگیرد تا بهترین پیشرفت حاصل شود .

تهیه برنامه تمرینی و غذایی چه فایده ای دارد ؟

به وسیله ی دریافت برنامه تمرینی به شکل علمی نتیجه گیری شما بیش از ۲ برابر نسبت به خود تمرینی افزایش میابد و در وقت و هزینه شما صرفه جویی خواهد شد . به اعتقاد متخصصان و ورزشکاران حرفه ای روز دنیا و طبق آخرین تحقیقات علمی انجام شده ٬ برنامه تمرینی دقیق و علمی ، نقش بسیار پررنگ‌ تری از انواع داروها و مکمل‌های بدنسازی برای یک ورزشکار ایفا می‌کند . ورزشکار میتواند با استفاده از یک برنامه تمرینی و غذایی علمی و دقیق ، جلوی انواع هزینه‌های بیهوده (مانند استفاده بسیاری از مکمل‌های غیر ضروری، صرف زمان زیاد در باشگاه و اتلاف وقت ، هزینه‌های روحی و…) را خواهد گرفت . در صورت نیاز ، می‌توانید به شکل حضوری برنامه خود را دریافت نمایید . با پشتیبانی کامل توسط مربیان و پزشکان متخصص مجموعه بادی من ، تفاوت یک برنامه کامل ٬ علمی و اصولی را لمس خواهید نمود . شما با یک مجموعه بزرگ و تخصصی ارائه دهنده یک پکیج کامل سلامت در ارتباط هستید و هیچ یک از مراحل پیشرفت شما در این مسیر به صورت فردی و یا غیر علمی و غیر تخصصی تهیه و تنظیم نشده است . در صورت داشتن هرگونه سوال یا ابهام میتوانید به جهت اثبات وجود متخصصان از مراجعه و مشاوره حضوری متخصصان و مربیان بادی من بهره مند شوید . برنامه های تمرینی مجموعه بادی من برای هر فرد به صورت مجزا و اختصاصی آماده سازی میشوند . در صورتی که از برنامه‌های سه ماهه و بالاتر استفاده نمایید، در صورت عدم رضایت از برنامه دریافتی ، تا ۹۰ روز پس از دریافت برنامه می‌توانید کل وجه پرداختی خود را دریافت نمایید .

هدف مجموعه بادی من از ارائه خدمات تنظیم برنامه غذایی ٬ تمرینی و مکمل چیست ؟

هدف مجموعه بادی من ایجاد مسیر صحیح تمرین تغذیه و نحوه اجرای صحیح حرکات ورزشی بدون آسیب رساندن به سلامت و بدن فرد میباشد . در این مسیر کتب آموزشی نیز در جهت ارتقای سطح علمی ورزشکاران ممتاز تیم بادی من در زمینه های ورزشی ٬ پزشکی و همچنین تغذیه ای اهدا میگردد . مربیان ٬ متخصص تغذیه متخصص فیزیوتراپی و فیزیولوژی ورزشی ٬ پزشک داروساز تمامی مراحل تهیه و تنظیم برنامه تمرینی برنامه غذایی و نحوه استفاده از مکملها را به صورت گروهی و با مشورت یکدیگر به انجام میرسانند ( موردی که کمتر در میان مربیان و متخصصان در ایران مرسوم است ) تجربه نشان داده است که گاهی این مشورت‌ ها و چالش‌ ها جهت بهبود برنامه ، وقت و انرژی بسیاری را میطلبد ولی نتیجه آن ، به نفع شاگرد و ورزشکار خواهد بود . بر اساس نوع عملکرد شما و بازخورد و عکس‌العمل بدنی شما در طی مدت اجرای اولین برنامه تمرینی ، در صورت نیاز برنامه شما در همان دوره اول اصلاح خواهد شد . هم چنین برنامه‌ی دوره‌های بعدی نیز بازبینی می‌شود . این یک فرآیند بسیار مهم و تاثیر گذار است که باعث افزایش سرعت رشد و پیشرفت شما خواهد شد . تغییرات اعمال شده در برنامه به شکلی خواهد بود که تمرین زدگی و روند فرسایشی به خود نگیرد و حتی در برخی مواقع استراحت و کاهش فشار تمرین نیز در نظر گرفته خواهد شد . نحوه اجرای صحیح حرکات برنامه تمرینی توسط مربیان ما و منابع موجود در سایت بادی من ، به شما آموزش داده خواهد شد . در صورت داشتن هرگونه مشکل و یا سوال ، از طریق ایمیل ٬ تلفن ، اسکایپ ٬ تلگرام و… از شما پشتیبانی خواهد شد . برنامه رژیم غذایی مخصوص شما و بر اساس سلیقه و عادات غذایی ورزشکار ، طراحی می‌شود . این که در هر روز برای دریافت بهترین و سالم‌ترین نتیجه ، ترجیحا چه غذاهایی مصرف نمایید به شکل اختصاصی ارائه می‌شود . این پیکیج به صورت کامل ارائه میشود و در صورتی که شما برنامه تمرینی خود را به بهترین شکل ممکن اجرا نمائید اما در اجرای برنامه ی غذایی خود کوتاهی نمایید ؛ نتیجه ی لازم نخواهید گرفت . بر همین اساس مجموعه بادی من علاوه بر برنامه تمرینی ٬ برنامه غذایی و برنامه نحوه استفاده از مکمل های بدنسازی مجاز را به صورت یکجا و در پکیجی کامل در اختیار عضو تیم بادی من قرار میدهد .

مربی بادی من کیست و چگونه تحت نظر مربی تمرین میکنم ؟

در حال حاضر حق انتخاب دو مربی در مجموعه وجود دارد ٬ آقای مهدی دلیلی و جناب آقای پیام جوادی ٬ هر دو مربی دارای مدرک رسمی مربی گری فدراسیون بدنسازی و پروش اندام جمهوری اسلامی ایران هستند . آقای مهدی دلیلی از قهرمانان بنام کشور میباشند و آقای جوادی دارای مدرک آکادمیک و دانشگاهی کارشناسی ارشد تربیت بدنی نیز میباشند و دارای تجربه علم و تسط بسیار بالا در زمینه طراحی سیستم های تمرینی و غذایی موثر . همچنین در صورت داشتن هرگونه آسیب دیدگی فیزیوتراپ مجموعه جناب آقای ناصر حسنی بر کل پروسه ی تنظیم سیستم تمرینی نظارت خواهند داشت . یک متخصص تغذیه نیز در صورت نیاز و موارد خاص به تیم اضافه خواهد شد تا در طراحی برنامه های رژیم غذایی پیچیده تر به صورت تیمی این کار انجام شود . ورزشکاران عزیز دیگر شهرها نیز به صورت مشاوره تلفنی اسکایپ و تلگرام با مربیان خود در ارتباط خواهند بود و به صورت کامل مشاوره میشوند . عزیزان میتوانند به صورت حضوری و تحت نظارت مستقیم جناب آقای جوادی در باشگاه در نظر گرفته شده بادی من تمرین نمایند . به منظور هماهنگی جهت تهیه سیستم تمرینی آقای مهدی دلیلی نیاز به رزرو ٬ تماس تلفنی و هماهنگی میباشد . پیش نیاز هر دو مربی پر کردن کامل فرم زیر و پرداخت هزینه عضویت میباشد . هزینه دوره عضویت تحت مربی گری آقای پیام جوادی ۱۵۰ هزار تومان و تحت مربی گری آقای مهدی دلیلی مبلغ ۳۰۰ هزار تومان میباشد .

هزینه حق عضویت تیم بادی من

هزینه دریافت برنامه تمرینی و برنامه غذایی به صورت اختصاصی برای هر فرد مبلغ ۱۵۰ هزار تومان میباشد . برای مشتریان و کاربران وبسایت بادی من مبلغ ۵۰ هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شده است (برای خرید بالای ۴۵۰ هزار تومان) و تنها مبلغ ۱۰۰ هزار تومان توسط این عزیزان پرداخت میشود و الباقی به حساب آنان بازگشت داده میشود . این برنامه به صورت دوره ی ۴۵ روزه اجرا میشود . لطفا به صورت کامل و با دقت فرم را تکمیل نمایید و پس از آن با زدن دکمه ارسال و واریز مبلغ نهایی منتظر ارسال برنامه تمرینی اختصاصی خود از طرف بادی من بمانید . تمامی فرم ها ٬ عکس و مشخصات فردی شما در وبسایت آرشیو میشود و محفوظ است . بدین ترتیب هر کاربر میتواند وارد صفحه ی اختصاصی کاربری خود شود و از میزان پیشرفت و تغییرات بدنی خود آگاه شود .

درخواست عضویت در تیم پیام جوادی

تخفیف ۵۰ هزار تومانی

در صفحه تکمیل فرم ؛ اطلاعات کامل و مورد نیاز رزومه ورزشی ٬ فیزیولوژی و پزشکی شما جهت طراحی برنامه تمرینی غذایی و مکملی دریافت میگردد . پس از تکمیل و ارسال فرم توسط شما و پرداخت هزینه ٬ به محض رسیدن نوبت ٬ مربی شما پیام جوادی به وسیله اطلاعات تماس شما در اسرع وقت جهت اخذ اطلاعات تکمیلی و آغاز طراحی برنامه ها با شما از طریق درگاه ارتباطی بادی من تماس میگیرد .

درخواست عضویت در تیم مهدی دلیلی

تخفیف ۵۰ هزار تومانی

در صفحه تکمیل فرم ؛ اطلاعات کامل و مورد نیاز رزومه ورزشی ٬ فیزیولوژی و پزشکی شما جهت طراحی برنامه تمرینی غذایی و مکملی دریافت میگردد . پس از تکمیل و ارسال فرم توسط شما و پرداخت هزینه ٬ به محض رسیدن نوبت ٬ مربی شما مهدی دلیلی به وسیله اطلاعات تماس شما در اسرع وقت جهت اخذ اطلاعات تکمیلی و آغاز طراحی برنامه ها با شما از طریق درگاه ارتباطی بادی من تماس میگیرد .

عضویت در تیم مهدی دلیلی

به منظور عضویت در تیم مهدی دلیلی میتوانید با کلیک بر روی این قسمت وارد صفحه این مربی شوید .

عضویت بانوان در تیم فاطیما حسنی

به منظور عضویت در تیم خانم فاطیما حسنی میتوانید با کلیک بر روی این قسمت وارد صفحه این مربی شوید .