bodyman shaker sample
bodyman new shoes bag
bodayman tshirt
bodymanteam logo
bodyman gift box
bell pb2

از بادی من خرید کنید و هدیه بگیرید

میتوانید با خرید از وبسایت بادی من از هدایا و طرح های تشویقی بادی من استفاده نمائید

 

ورزشکار گرامی شما میتوانید قبل از خرید هرگونه مکمل غذایی ورزشی ٬ به منظور آگاهی از مکمل های مورد نیاز به صورت تخصصی و علمی بر اساس تیپ بدنی و صرفه جویی در هزینه ها (جلوگیری از اتلاف هزینه شما در خرید مکمل هایی که برای هدف ورزشی شما مورد نیاز نیست) به وسیله تماس با واحد پشتیبانی بادی من و ارتباط با کارشناسان متخصص ما ٬ به صورت کاملا رایگان مشاوره و راهنمایی شوید

برای خرید های آنلاین از وبسایت ٬ ۳۰۰ هزار تومان و بالاتر یک عدد کوله بک پک بادی من + ۵۰ هزار تومان تخفیف درخواست برنامه تمرینی ٬ غذایی و مکملی در نظر گرفته میشود

برای تمامی خرید های آنلاین از وبسایت ٬ ۶۰۰ هزار تومان و بالاتر ٬ یک عدد کوله بک پک بادی من + ۵۰ هزار تومان تخفیف درخواست برنامه تمرینی + شیکر بادی من به صورت رایگان در نظر گرفته میشود .

برای تمامی خرید های آنلاین از وبسایت ٬ یک میلیون تومان و بالاتر یک عدد کوله بک پک بادی من + شکلات بار پروتئینی ویتالیا + شیکر بادی من به صورت رایگان و تخفیف ۵۰ هزار تومانی درخواست برنامه تمرینی در نظر گرفته میشود میشود .

مبلغ تخفیف ۵۰ هزار تومانی برنامه تمرینی ٬ غذایی و مکملی پس از واریز کامل هزینه پس از حداکثر ۴۸ ساعت به حساب شما واریز میگردد .

با خرید محصولات توینلب ٬ بی پی آی و ماسل فارم از بادی من و ثبت کد اصالت آنها در باشگاه مشتریان شرکت ویستارادین میتوانید علاوه بر جوایز اخذ شده در بادی من از جوایز کلاب ویستارادین نیز بهره مند شوید . همچنین با خرید محصولات اپتیموم نوتریشن ٬ بی اس ان ٬ سلوکور از بادی من و ثبت کد اصالت آنها در باشگاه مشتریان راک دارو میتوانید علاوه بر جوایز اخذ شده در بادی من از جوایز کلاب راک دارو نیز بهره مند شوید .